A A A

Dom na sprzedaż

Wszystkie » Sprzedaż » Domy

280 000 zł

Dom wolnostojący na działce 1444 m2 w odległości ok. 380 m w lini prostej od centrum miasta.
Jest to nieruchomość położona na jednym z osiedli domów jednorodzinnych.
Budynek jedno piętrowy z użytkowym poddaszem pokryty dachówką, który składa się z trzech poziomów i strychu.
Poziom 1: wejście do budynku, korytarz, 2 pokoje, łazienka z WC + osobne WC, kotłownia oraz pomieszczenie- piwnica.
Poziom 2: - przedpokój o pow. 15 m2 wykończony częściowo w drewnie z belkami stropowymi na suficie w którym znajduje się stół oraz ława narożna,
- kuchnia , mała łazienka, 2 pokoje oraz balkon częściowo oszklony na południowej stronie z pięknym widokiem na panoramę miasta.
Poziom 3 : - korytarz, łazienka główna oraz 3 pokoje.
Powierzchnia całkowita: 209 m2
Powierzchnia mieszkalna: 140,22 m2
W budynku przeprowadzano etapami remonty w którym może obecnie zamieszkać jedno lub dwu pokoleniowa rodzina.
Ogrzewanie: CO z piecem stałopalnym na drewno i węgiel oraz z piecem gazowym.
Wykończenie: ściany i sufity: gładzie gipsowe oraz tynk cementowo wapienny ( korytarz na 2 poziomie częściowo w drewnie z belkami na suficie), w łazienkach płytki.
Podłogi: deski, panele i płytki podłogowe.
Pokrycie dachowe: dachówka zakładkowa.
Działka o pow. 1444 m2 na południowym nasłonecznionym stoku z dostępem mało ruchliwych 2 ulic.
Na działce znajduje się wolno stojący garaż z pomieszczeniem gospodarczym, mały budynek gospodarczy a działka obsadzona jest drzewami owocowymi, tujami oraz kwiatami.
Nieruchomość usytuowana na jednym z osiedli domów jednorodzinnych a zarazem w niedalekiej odległości od centrum miasta, marketów, sklepów, przedszkoli, szkół, szpitala aptek i parku.
Nieruchomość godne polecenia ze względu na specyficzny kształt budynku, miejsce usytuowania, piękną działkę oraz możliwość zamieszkania jedno lub 2 pokoleniowej rodziny.Atrakcyjna działka budowlana z możliwością zabudowy.
Lwówek Śląski to miasteczko z bardzo bogatą historią , pięknymi zabytkami, licznymi atrakcjami przy trasie Jelenia Góra - Bolesławiec.
Dodatkowym atutem jest to, że miejscowość położona w południowo zachodniej części Polski w sąsiedztwie gór "Karkonosze" , gdzie zlokalizowane między innymi wyciągi narciarskie i trasy zjazdowe- najbliższy wyciąg narciarski GONDOLA w Świeradowie Zdroju w odległości ok. 35km. Granica Niemiecka i Czeska to odległość po 50km.

 
1250